DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Něco málo o projektu

Vítejte na stránce   K N O F L Í K U J E M E

    V dnešní době velkého shonu a poptávce po všem novém, moderním, ideálně s propojením na umělou inteligenci, není špatné se občas zastavit a rozhlédnout. Jelikož už skoro třicet let jsem aktivní v logistice (více o mě FUTURELOGISTICS), tak o tom shonu a neschopnosti se zastavit lecos vím a věřte, že krátká zastávka ještě nikoho nezabila, což se o neustálém shonu říci dá jen těžko. Zkuste tedy prosím věnovat chvilku času o pomozte nám s knoflíkováním, věřím, že i pro Vás to bude impuls nové energie.

    Věci, které jsou na první pohled k ničemu a dobré tak akorát na vyhození, a že naše společnost vyhazovat umí, můžou skrývat neuvěřitelné vnitřní kouzlo. Obvykle je v nich také vloženo spousta energie a lidskégo umu. No a když už tu energii mají, proč jí zase nenastartovat a nepoužít.

    Takto se nám zcela náhodou podařilo objevit "poklad", jak už název našeho webu napovídá, jsou to knoflíky a jsou bohužel momentálně bez života a vlastně překáží. Tedy nám, podařilo se to panu Michaelu Radovi, kolegovi z logistické branže, který svojí energii směřuje prostřednictvím svých projektu, jako například INDUSTRIAL UPCYCLING tak, abychom se nemuseli před budoucími generacemi stydět za to, do jakého stavu jsme Zemi dostali. Ano někdo si může říci, že je to boj s větrnými mlýny, a má vlastně pravdu, ale někdo a někde začít musí, jinak debaty o budoucnosti Země nebudou úpně barevné.

    Knoflíků je velká spousta a jsou tak rozmanité a barevné, že jsme se rozhodli dát jim DRUHOU ŠANCI a vdechnout jim nový život. 

    Pojďme se na ty knoflíky všech možných tvarů, velikostí a barev, dívat třeba jako na korálky, kamínky nebo prostě věc, ze které se dá vytvořit něco pěkného. Kromě toho, že "oživíme" staré knoflíky můžeme i pomáhat a k tomu zhodnotit mnohaleté úsilí, které do nich bylo vloženo při výrobě.

    Třeba děti ve výtvarné výchově mohou vyrobit náramek, náhrdelník, obrázek pro maminku. Dědečkové a babičky v domovech důchodců procvičí jemnou motoriku a zjistí, že jsou pořád šikovní a můžou se zbavit pocit osamění či oprostit od šedi všedních dnů. Nebo třeba šikovní tatínci dokáží knoflíky použít do mozaiky na podlahu, nebo maminky vyrobí nějakou pěknou hračku nebo polštářek.

    Nápadů může být spousta a spousta a my budeme moc rádi, když nám s oživováním knoflíkového pokladu pomůžete, tím, že nám budete posílat své nápady a náměty, jak je využít. Rádi se s Vámi podělíme co se povedlo na tomto webu v sekci "naše akce", tak věříme, že i s Vaším přispěním bude akcí přibývat.

    Pokud Vás něco napadne napiště nám na rudolf.maly@futurelogistics.cz nebo nám jen nechte vzkaz a můžeme zkusit nápad společně realizovat, předem moc a moc děkujeme za pomoc.

    Všem přejeme krásný den

                                                                                                                                                                                        Ruda

 

P.S. KNOFLÍKY STÁLE K DISPOZICI